Asmira Bunker

40 yılı aşan bir deneyimle hizmetlerini sürdüren Asmira Bunker, Ege Bölgesi’nin en büyük deniz yakıtı ikmalcisidir. Gemlik’ten Alanya’ya kadar tam 22 fiziksel ikmal noktası ile en geniş ikmal ağına sahip olan Asmira Bunker, konusunun uzmanı kadrosu ile tüm müşterilerine 7/24 hizmet götürmektedir.

Doğrudan rafineriden yükleme yapabilmesi sayesinde, fuel oil ve motorin ikmalini aynı anda gerçekleştirebilen Asmira Bunker, sahip olduğu kendi kara tankeri ve gemi tankeri filosu sayesinde de gemi programına en uygun ve sorunsuz ikmal gerçekleştirebilmektedir.

Fuel oil ve motorinde ISO 8217:2012 standardına sahip olan Asmira Bunker, 330 çeşit madeni yağ tedariki ile de bölgedeki en büyük stok sahibi firmadır.

Next port planlaması dahilinde 20 gün önceden yakıt siparişi vererek fiyat ve ürün avail riskini ortadan kaldıran Asmira Bunker, her firmaya özel vade finansmanı çözümleri ile en etkin fiyat tekliflerini sunmaktadır.

Asmira Bunker, akredite personeli ve ulaştığı saatte 140 ton ikmal hızı ile de maliyet-zaman-kalite odaklı yaklaşımını kesintisiz sürdürmektedir.