Asmira Logıstıcs

Asmira Logistics, tüm faaliyetlerini yarım asra yaklaşan deneyim ve güveni ile sürdüren bir Asmira Group şirketidir. Akaryakıt taşımacılığındaki uzmanlığını, Türkiye’nin önde gelen lojistik hizmet sağlayıcılarından biri olma hedefine taşıyan Asmira Logistics, mevzuatlara uygun donatılmış ve yenilenmiş filosu ile hizmet vermektedir.

Tüm teknik donanımı özel üretim olan Asmira Logistics, dakikada 800 litre ikmal yapabilen; çapraz bağlantılarla 1.200 litre kapasiteye çıkabilen özel pompalara sahiptir. Aliağa’daki İrtibat Ofisi ve yüksek teknoloji ile donatılmış Menemen Ulukent Tır Garajı ise bu bölgede faaliyet gösteren tüm akaryakıt terminallerine en kısa sürede ulaşmayı sağlamaktadır.

Yat, gemi ve karasal ikmal lokasyonlarındaki hizmetlerini gerekli her önlem alınmış şekilde, özel eğitimli personeli ve deneyimli sürücü kadrosu ile sürdüren Asmira Logistics, müşterilerine daima Avrupa Standartları’nda “güven” sunmaktadır.

Akaryakıt nakliyesindeki özel konumunu, bilgi birikimi ve sahip olduğu kalite belgeleri ile her geçen gün daha da güçlendiren Asmira Logistics, tüm istasyon ve ticari endüstriyel sahalar için “güvenli hizmet” dendiğinde akla gelen ilk firma olmaktadır. Yat ve gemi ikmalleri için de yatırımlarına aralıksız devam eden Asmira Logistics, sektördeki öncü kimliğini sürdürmektedir.

Müşterileri için proje bazlı, verimlilik yaratan, “butik destek hizmetleri” kurgulayan Asmira Logistics, dünyada gelişen yeni iş modellerini hızla bünyesine adapte etmekte ve değişen ihtiyaçlara aynı hızla yanıt vermektedir. Asmira Logistics, artan rekabet ortamında güvenilir çözüm ortağı olmaya, dün olduğu gibi bugün de devam etmektedir.